Всеукраїнська нарада «Конвенція прав інвалідів та практичні аспекти судового захисту прав осіб з інвалідністю»

15-17 червня Харківська громадська організація незрячих юристів проводить Всеукраїнську нараду «Конвенція прав інвалідів та практичні аспекти судового захисту прав осіб з інвалідністю» м. Євпаторія. Для участі запрошуються практикуючі юристи з інвалідністю, активісти громадських організацій інвалідів, та представники правозахисних організацій, що діють на захист прав інвалідів.

Захід відбувається за підтримки Фонду прав інвалідів (США) та Національної Асамблеї інвалідів України.

Нарада є частиною проекту «Конвенція прав інвалідів як інструмент для доступності до правосуддя», що є проектом Фонду прав інвалідів (США).

Учасники заходу: юристи з інвалідністю, активісти громадських організацій інвалідів, представники правозахисних організацій з різних областей України, які працюють в інтересах людей з інвалідністю.

Метою заходу є обмін успішними практиками в представленні інтересів та захисті прав інвалідів, поширення результатів проекту іншими регіонами України.

Всеукраїнська нарада Конвенція прав інвалідів та практичні аспекти судового захисту прав осіб з інвалідністю»  — це триденний захід, покликаний забезпечити обмін досвідом практикуючих юристів в захисті прав інвалідів. Учасники заходу зможуть обмінятися практичними рекомендаціями. які допоможуть полегшити діяльність у відстоюванні прав осіб з інвалідністю і зробити її ефективнішою. Зокрема. налагодити зв’язок з колегами, дізнатись про можливість застосування норм конвенції ООН «Про права інвалідів» в правозастосовчій практиці, презентувати свої успішні практики в захисті прав осіб з інвалідністю, приєднатися до Мережі юристів з інвалідністю та осіб, які діють в інтересах інвалідів. вдосконалити свої практичні навички в захисті прав інвалідів для подальшого поширення нових знань серед своїх колег. обговорити рекомендації щодо змін у законодавство, що стосуються полегшення доступу до правосуддя особам з інвалідністю. отримати інформацію про аналіз судової практики, здійснений за результатами дослідження реєстру судових рішень щодо справ за участю інвалідів. Учасники матимуть можливість опублікувати свої практичні рекомендації спрямовані на ефективний захист осіб з інвалідністю в збірнику, який буде надрукований за результатами наради.

Захід відбудеться 15-17 червня 2011 року у «Центрі параолімпійської та дефолімпійської підготовки «Україна» (м. Євпаторія).

Для участі у нараді вам необхідно до першого червня 2011 року на сайті організації www.jurist.org.ua заповнити анкету учасника.

Кількість учасників даного заходу обмежена, тому організатори залишають за собою право відбору учасників за надісланими анкетами.

Про підтвердження участі Вас буде повідомлено до шостого червня 2011р.

Організатори забезпечують розміщення та харчування, компенсують вартість квитків, за умови наявності оригіналів проїзних документів.

Програму заходу та деталі його проведення відібрані учасники отримають пізніше.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел:
097-88-222-48
093-816-01-91
091-333-12-71
099-113-05-65
057-705-12-71
e-mail: info@jurist.org.ua
Контактна особа Шрамко Ігор Олександрович

Джерело: Харківська організація незрячих юристів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *