Круглий стіл на тему об’єднання зусиль для покращення хоспісної паліативної допомоги

04 липня 2011р. громадські організації ХОБФ «Соціальна служба допомоги», ХОГО «Соціальний всесвіт» – члени Єдиної соціальної мережі м. Харкова проводять Круглий стіл на тему: «Об’єднання зусиль органів місцевого самоврядування та громадських організацій, членів Єдиної соціальної мережі задля покращення надання комплексної хоспісної паліативної допомоги членам територіальної громади м. Харкова та Харківської області».

Мета заходу: Розвиток партнерських стосунків громадських організацій та місцевого самоврядування у вирішенні соціально важливих проблем.

Задачі заходу:

  • Презентація проекту ХОБФ «Соціальна служба допомоги» «Рука допомоги — догляд на завершальному етапі життя за невиліковно хворими і літніми людьми, що залишилися без опіки у Молдові і на Україні» Номер проекту ЕС: MIGR/210/257-985 Номер проекту «Карітас-Австрія»: 1009097., який отримав фінансування від Євросоюзу та «Карітас-Австрії» в 2011 році. Цей проект спрямований на створення багатопрофільної команди з метою пом’якшення болю в медичному, соціальному, психологічному та духовному відношенні, підвищення якості життя пацієнтів на дому.
  • Презентація проекту ХОГО «Соціальний всесвіт» — «Підготовка спеціалістів – соціальних працівників та волонтерів для роботи в умовах Хоспісу».

Місце проведення: м. Харків, Майдан Конституції,7, Виконком Харківської міської ради ( мала зала).
Початок реєстрації –10.30.
Початок заходу –11.00

Організатори заходу:

  • Департамент праці та соціальної політики Харківської міської ради;
  • Департамент охорони здоров’я;
  • Харківський обласний благодійний фонд «Соціальна служба допомоги»;
  • Харківська обласна громадська організація «Соціальний всесвіт»;
  • Харківський обласний центр паліативної медицини «Хоспіс»

Учасники заходу:
1. Представники Харківської міської ради:
Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради,
Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради.
2. Представники Харківської обласної державної адміністрації.
3. Представники ХОБФ «Соціальна служба допомоги».
4. Представники ХОГО «Соціальний всесвіт».
5. Представники Харківського обласного центра паліативної медицини «Хоспіс».
6. Представники КЗОЗ «Харківська міська клінічна багатопрофільна лікарня № 17».
7. Представники закладів охорони здоров’я комунальної власності м. Харкова та області.
8. Представники Всеукраїнської громадської організації «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги» та Асоціації міст України.
9. Представники громадських організацій, члени мережі ЄСМ.
10. Представники ЗМІ.

Сьогодні в Україні кожен п’ятьдесят сьомий житель хворий онкологічним захворюванням, а 30% невиліковних хворих — люди похилого віку та одинокі люди. Щороку вмирає близько 100.000 онкопацієнтів, 70 — 80% з них страждають хронічним больовим синдромом, а також супутніми важкими диспептичними, неврологічними, психічними та іншими розладами. Ці та багато інших невиліковно хворих вкрай потребують ефективного доступного знеболювання, адекватного догляду, гуманного ставлення і підтримки на останньому етапі життя.

Паліативна допомога — напрямок медичної та соціальної діяльності, метою якого є поліпшення якості життя невиліковних хворих та їх сімей у вигляді попередження і полегшення їхніх страждань, завдяки ранньому виявленню, ретельної оцінки та купіруванню болю та інших симптомів — фізичних, психологічних і духовних.

Реалізація проекту ХОБФ «Соціальна служба допомоги» «Рука допомоги: догляд на завершальному етапі життя за невиліковно хворими та людьми похилого віку, що залишились без опіки в Молдові і Україні» та проекту ХОГО «Соціальний всесвіт» «Підготовка спеціалістів – соціальних працівників та волонтерів для роботи в умовах Хоспісу» розширюють перелік видів, змісту та доступність отримання мешканцями м. Харкова комплексної хоспісної паліативної допомоги на дому.

Запрошуємо до участі в заході представників ЗМІ та громадськість.

Контактна інформація:
тел. 712-30-16, 067-570-33-71 — Ірина Баглаєнко.
Алла Аніщенко тел. 063-582-48-58

Джерело: Ирина Баглаенко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *