Захід, присвячений гідному ставленню один до одного

У вівторок, 02 грудня 2015 року у відділенні соціально-побутової адаптації територіального центру Жовтневого району відбулись заходи до Всесвітнього Дня інваліда.

В житті кожної людини відбуваються різноманітні події, які ставлять її перед необхідністю робити важливий вибір та приймати серйозні рішення. В будь-якому разі мова йде про здолання певних труднощів, які ми не завжди можемо подолати самі. В таких випадках нам необхідна допомога ззовні, навіть якщо ми потребуємо просто перейти дорогу. Але з таких христоматійних випадків і складається наше життя. Саме тому завжди потрібно пам’ятати про реальні вчинки, направленні на уникання життєвих негараздів.

Сьогоднішній захід, що відбувся в Жовтневому територіальному центрі, був направлений на досягнення мети створення умов для побудови життєствердного настрою. Дозвілля підопічних нашого Терцентру наповнене подіями культурного, пізнавального та розважального характеру. Але справжню радість викликає можливість розважити, а не тільки відпочивати самому. Власними силами підопічними було підготовлено декілька концертних номерів для тих, кого шануватимуть на міжнародному рівні 3 грудня, у Всесвітній День інвалідів. Окрім цього, було влаштовано кінолекторій з переглядом та обговоренням тематичної соціальної реклами.

Враження від заходу були найпозитивніші у всіх присутніх. Під час вокальних номерів підспівувати виконавцям намагались не тільки ті, хто знав слова, а коли обговорювався кінолекторій, до дискусії рівною мірою були залучені всі присутні. Жваве обговорення призвело до справжнього діалогу між учасниками, а завдяки ароматному чаю та солодкому столу виник ефект сімейного спілкування.

Висновки, до яких ми прийшли, відомі всім. Піклуватися кожною людиною не є обов’язком, але ми всі постійно потребуємо якщо не допомоги, то принаймні підтримки тою мірою, на яку здатна кожна людина доброї волі. Оскільки здоровою людина почуває себе лише в добросердному середовищі.

Джерело: Відділ розвитку соціальних послуг Управління праці та соціальних питань

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *