Розкриття позитивних настроїв та емоцій в Жовтневому Терцентрі

Чергове відвідування студентів-психологів Української інженерно-педагогічної академії відбулось цього четверга, 10 грудня 2015 року в територіальному центрі Жовтневого району.

Тренінги, що розвивають комунікацію та заходи ігрового характеру стали невід’ємною частиною психологічних зустрічей волонтерів-студентів УІПА з підопічними територіального центру. Цього разу до нас приїхав цілий гурт третьокурсників: Скочкова Євгенія, Басикарад Рашид, Мясоєдова Олена, Кононенко Максим, Курило Надія – всі красиві, креативні, із сяючими очима та бажанням пізнати світ і змінити його на краще.

Чи варто додавати, що наші гості є надзвичайно активними не тільки у навчанні, але і у суспільному житті. Завдяки цьому кожний захід є конструктивним та супроводжується непідробним позитивом. І сьогодні ми спочатку занурились в мелодію, результати чого відобразились у вигляді малюнку, що ілюстрував наше самовідчуття. Потім кожен бажаючий міг отримати аналітичну консультацію щодо символічного значення цього малюнку.

Дуже цікавою була робота на моделювання ситуації з поступовим її розвитком із залученням всіх присутніх у подію, яка розвивалась методом рольової гри. Окрім цього, була опрацьована методика направлена на співчуття один одного.

Незмінною традицією таких зустрічей є культурний взаємообмін та міжпоколінний діалог, який виражається в тому числі і завдяки загальному чаєпиттю, обміну враженнями від життя і заходу зокрема, спільному співу знайомих пісень тощо.

Джерело: Відділ розвитку соціальних послуг Управління праці та соціальних питань

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *