Розмаїття почуттів в музичній гаммі фестивалю

В п’ятницю, 11.12.2015 року, підопічні територіального центру Жовтневого району відвідали ХІ Фестиваль світової музики імені М. Д. Леонтовича, що відбувся в Дитячій школі мистецтв №4, яка носить ім’я цього видатного українського композитора.

Справжня феєрія музичного свята тривала сьогодні в стінах музичного закладу. Нарядні учні, сяючі інструменти, яскраві усмішки та надзвичайна музика царювали в атмосфері сьогоднішнього дійства.

Лише тільки перші кроки роблять вихованці музичних навчальних закладів у своїх виступах на фестивалях і конкурсах. Достойною ланкою була представлена програма ХІ Фестивалю світової музики імені М. Д. Леонтовича. Виступили учні музичних шкіл Харківщини та показали свою майстерність, зігравши вічні твори українських та світових класиків.

Світ мистецтва залучає людину до відчуття красоти. Осягнути силу музики і красоту гармонії під силу кожному, хто відчуває любов до життя. Тобто для кожної людини. Підопічні Жовтневого територіального центру отримали справжню насолоду, відвідавши фестиваль. Дитяча музична творчість спонукала згадати власні юні роки, перші творчі кроки, відчуття ейфорії від перебування на сцені, прекрасне, це почуття повертання минулих років, яке неодмінно захоплює від споглядання вражаючої красоти.

Джерело: Відділ розвитку соціальних послуг Управління праці та соціальних питань

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *