Дитячі таланти в гостях в Жовтневому територіальному центрі

На честь свята, яке наближається, Дня Святого Миколая, у вівторок 15 грудня 2015 року до територіального центру Жовтневого району з творчим подарунком завітали гості із Харківського фізико-математичного ліцею № 27.

Обдарована молодь ліцею виступила перед підопічними та персоналом територіального центру. Також були присутні вихованці «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей» міста Харкова.

Підготовлені номери вражали своєю різноманітністю та яскравістю. Дитяча творчість, невгамовна енергія, дух бадьорості відчувались в кожному номері. Вражаючим був кожний виступ. Мелодійний хіт «Happy New Year» з репертуару відомого шведського гурту «АВВА», виконаний англійською мовою, захопливий груповий танок в стилі Contemporary у виконанні наймолодших учасників заходу, пісня-привітання від представницького ведучого, а також зворушливий в етнічному стилі танок відгукувались в аудиторії не тільки щирими оплесками, але і справжньою вдячністю за цей візит, непідробні намагання створити найприємніші враження, та за те що старались.

Наприкінці зустрічі всіх присутніх привітала директор Жовтневого територіального центру, Світлана Володимирівна Харчікова та представник ліцею, заступник директора з навчально-виховної роботи, Світлана Євстафіївна Чудак.

Джерело: Відділ розвитку соціальних послуг Управління праці та соціальних питань

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *