Дитячий концерт-привітання в Жовтневому територіальному центрі

У вівторок, 22.12.2015, відділенням соціально-побутової адаптації територіального центру Жовтневого району на честь зимових свят було організовано концерт для дітей і дорослих, а також для підопічних територіального центру.

Захід було проведено територіальним центром Жовтневого району спільно із центром соціально-психологічної реабілітації дітей. Для проведення заходу були запрошені талановиті учні дитячої школи мистецтв №4 ім. М. Д. Леонтовича з концертно-театральною програмою. Також до нас завітала організація ветеранів України Жовтневого району.

Святкова програма включала в себе вокальні, хореографічні та інструментальні номери. Вихованці школи мистецтв виконали улюблені пісні дитинства та юності нашої аудиторії, а також великий акцент було зроблено на народних піснях. Наприкінці зустрічі колектив школи мистецтв разом із учнями продемонстрував обрядові співи, традиційні на новорічні свята, в тому числі колядки, щедрівки, які підхопив зал.

Зворушливий вечір закінчився подарунками, які підготували в якості сюрпризу наші підопічні та гості із організації ветеранів. Проте найбільшим подарунком є спільна радість, яку відчули всі присутні.

Джерело: Відділ розвитку соціальних послуг Управління праці та соціальних питань

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *