В гості Миколай – свято приїжджай!

В День Святого Миколая, 19 грудня 2015 року територіальним центром Жовтневого району спільно з прихожанами Свято-Миколаївського храму було організовано благодійний обід всім охочім.

Як відомо, три найбільш вражаючі події в житті Святого Миколая були пов’язані з наданням вчасної допомоги, за яку не тільки не потрібно було віддячувати, але навіть невідомо кому було сказати: «Дякую!». Окрім врятування, Святий Миколай дарував відчуття впевненості, думку, що спасіння надійде в рішучу мить, а також чудову атмосферу казки, надаючи приклад справжньої християнської поведінки. С тих пір образ Святого Миколая залишився в людській пам’яті як Чудотворець і ласкавий помічник, який завжди допоможе, від якого можна очікувати на дуже влучний дарунок.

Підтримали новорічні традиції і співпрацівники Жовтневого територіального центру, які брали участь в організованому спільно із настоятелем Свято-Миколаївського храму, отцем Михайлом благодійному обіді для всіх бажаючих.

Святковий настрій і веселі посмішки стали невід’ємним елементом сьогоднішнього заходу. І це підтверджує, що добрі вчинки здатні повернути події легендарного минулого до нашого сьогодення, завдяки чому кожен може доторкнутись до справжньої казки.

Джерело: Відділ розвитку соціальних послуг Управління праці та соціальних питань

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *