Психологічні зустрічі в територіальному центрі Жовтневого району

В четвер, 24 грудня 2015 року, в Жовтневому територіальному центрі відбулась чергова і остання в цьому році зустріч зі студентами-психологами Української інженерно-педагогічної академії.

До підопічних нашого Терцентру завітали психологи-другокурсники, які подарували нам чергову можливість самозанурення та почуття ближнього. Методики, якими користувались в своїй роботі студенти, були основані на ігровій формі комунікації присутніх один з одним. Також всі бажаючі прийняли участь в невеличкому тренінгу актерськості. Варто додати, що відчуття гри насправді присутнє в кожному з нас, але у багатьох людей воно знаходиться в сплячому стані. Через це виникає багато конфліктів, оскільки будь-яка ситуація розвивається за певними правилами, відповідаючи яким, ми діємо наче знаходимось на сцені. Розуміння цього дає нам підказки вірної поведінки, оскільки всі учасники будь-якої події є водночас і її глядачами. І тому оцінка ведеться в площині уявлень про справедливість, яка залежна від того, наскільки поведінка тої чи іншої особи відповідає правилам загальної гри. Згідно з цим підходом, ми розглянули розвиток події, всі персонажі якої були представлені нашими підопічними. Завдяки цьому тренінгу, кожен зміг не тільки «приміряти» на себе умовне інше життя, але і краще зрозуміти свою поведінку в розрізі оцінювання і сприйняття її іншими людьми.

Наприкінці зустрічі всім присутнім було запропоновано взяти участь в грі «Вгадай мелодію». Проте ці змагання не виявили переможців, оскільки наші підопічні не тільки чудово знають численну кількість пісень, але і самі залюбки їх співають.

Джерело: Відділ розвитку соціальних послуг Управління праці та соціальних питань

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *