4 лютого – Всесвітній день боротьби проти раку

3 лютого 2016 року на базі Центру медсестринських послуг за адресою: вулиця Корчігінців 3-а, почне свою роботу Школа патронажного догляду для родичів (доглядальників) тяжкохворих пацієнтів. Щотижня всіх бажаючих будуть навчати тому, як полегшити процес догляду, поліпшити життя людини з обмеженими можливостями, а також захистити здоров’я доглядаючих.

Школа патронажного догляду для родичів тяжкохворих пацієнтів буде працювати в рамках роботи Координаційної ради з питань надання паліативної допомоги невиліковно хворим людям, проживаючих в місті Харкові, а також у рамках проекту «НАША ТУРБОТА» громадської організації «Інститут правових досліджень та стратегій».

У рамках роботи Школи фахівці Харківського базового медичного коледжу № 1 простою і зрозумілою мовою розкажуть про засоби догляду і про спеціальне обладнання, яке потрібно для пацієнтів, обмежених у можливості обслуговувати себе самостійно. Крім того, на заняттях пояснятимуть, як краще організувати життя та побут тяжкохворою людини.

На заняття запрошуються родичі тяжкохворих людей, волонтери благодійних організацій, соціальні працівники територіальних центрів соціального обслуговування та співробітники установ системи охорони здоров’я.

Записатися в Школу патронажного догляду можна за телефоном: (057) 755-51-65.

Заняття відбуватимуться щочетверга о 10.00.

3 лютого 2016 року відбудеться перший навчальний семінар на тему: «Рак молочної залози. Методи самообстеження». Початок заходу: 10.00 Закінчення заходу: 12.00. Місце проведення: Харківський базовий медичний коледж №1 м. Харків, вул. Корчагiнцiв, 3-А.

Порядок денний семінару
09-30 — 10-00 — збір та реєстрація слухачів.
10-00 — 10-15 —доповідь присвячена «Всесвітньому дню боротьби з раком».
10-15 — 10-35 — доповідь на тему «Рак молочної залози. Методи самообстеження».
10-35 — 10-45 — демонстрація ілюстрованого матеріалу.
10-45 —11-30 — практичне навчання зі слухачами.
11.30—12.00 — підведення підсумків.

4 лютого, вся медична спільнота відзначає Міжнародний день боротьби з раком. В Україні ця тема надзвичайно актуальна, адже за статистикою щогодини від раку помирає 10 людей, кожен п’ятдесятий українець страждає від онкологічних захворювань. Ризик захворіти на рак впродовж життя в Україні має кожен 3-4 чоловік та кожна 5-6 жінка.

Запрошуємо до участі в заході представників ЗМІ . Контактна інформація:Андрій Роханський, 067-570-33-71 — Ірина Баглаєнко.

Джерело: Відділ розвитку соціальних послуг Управління праці та соціальних питань

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *