Підвищуємо кваліфікацію – набуваємо нових знань

10 лютого 2016 року соціальні працівники та соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фрунзенського району відвідали школу патронажного догляду для тяжкохворих пацієнтів, яка працює в рамках роботи Координаційної ради з питань надання паліативної допомоги невиліковно хворим людям, проживаючих в місті Харкові, а також у рамках проекту «НАША ТУРБОТА» громадської організації «Інститут правових досліджень та стратегій».

Фахівці Харківського базового медичного коледжу № 1(м. Харків, вул. Корчагiнцiв, 3-А) провели навчальний семінар на тему «Харчування людей похилого віку».

Простою і зрозумілою мовою детально було розказано про харчування людей похилого віку, також була показана презентація на цю тему. Були надані консультації та рекомендації щодо правильного харчування та здорового образу життя.

Працівникам терцентру дуже сподобався семінар, набуті знання вони будуть застосувати у своїй повсякденній роботі з людьми похилого віку.

Джерело: Відділ розвитку соціальних послуг Управління праці та соціальних питань

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *