Нас об’єднує спільна справа

8 лютого 2015року підопічні відділення соціально — побутової адаптації Орджонікідзевського територіального центру соціального обслуговування міста Харкова були запрошені та приймали участь в ювілейній конференції громадської організації ХОВ УСВЖН.

Тривалий час територіальний центр та громадську організацію ХОВ УСВЖН об’єднує спільна справа – соціальний захист пенсіонерів. Громадська організація ХОВ УСВЖН на чолі з її головою Циган Надією Михайлівною приймає активну участь в наданні соціальних послуг нашим підопічним і досягли значних успіхів в цій справі.

На святковому заході з нагоди 25 — річчя створення організації, учасники заходу говорили про важливість збереження пам’яті про жертв нацизму, патріотичне виховання підростаючого покоління, турботу громадської організації ХОВ УСВЖН про захист прав і інтересів колишніх в’язнів.

Час невмолимо рухається вперед, але поважне відношення до людей старшого покоління залишилося незмінним. Це учасники заходу відчули ще до початку заходу з перших кроків вступу до нарядної зали, де їх привітно зустрічали працівники територіального центру.
З добрими словами привітання до присутніх звернулись заступник директора Меднікова Л.Ф. та голова громадської організації Циган Н. М.

Наприкінці заходу відбувся самодіяльний змістовний концерт силами самих учасників заходу. Планування подальшої діяльності організації обговорювалось вже в неформальній обстановці, що ще більше посприяло відвертій розмові про пережите та зроблене.

Гостинність та чудовий концерт надовго запам’ятаються всім учасникам.

Джерело: Відділ розвитку соціальних послуг Управління праці та соціальних питань

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *