Виставка творчих робіт

17 лютого 2016 року співробітники відділення соціально-побутової адаптації територіального центру Дзержинського району організували виставку творчих робіт майстринь до Всесвітнього Дня прояву доброти.

Як сказав Марк Твен: «Доброта – це те, що може побачити сліпий і почути глухий». Тому, у терцентрі було вирішено організувати виставку робіт талановитих клієнтів відділення, які полюбляють шити, в’язати, вишивати, робити вишукані прикраси, тощо.

Відвідати виставку творчих робіт клієнтів-майстринь виявила бажання заступник голови адміністрації Дзержинського району з соціальних та гуманітарних питань, Польова Анна Олександрівна, яка познайомилася з клієнтами відділення та висловила своє захоплення оригінальним виконанням робіт.

На виставці була представлена велика кількість різноманітних робіт: зшиті покривала і прихватки у техніці печворк; вишиті у стародавній техніці рушники і сорочки; в’язані речі; вишукані прикраси з бісеру; картини, вишиті бісером та різними техніками вишивання; м’які іграшки, тощо. Цікаво було послухати розповідь кожної майстрині про історію створення своїх робіт. Присутні з великим інтересом розглядали кожну роботу і за чаюванням обговорювали та ділилися досвідом рукоділля.

Кожного дня, а особливо в цей день, важливо робити добрі справи, створювати гарний настрій, націлювати оточуючих на позитив. Ця виставка надихнула багатьох присутніх на створення «прекрасного» своїми руками.

Джерело: Відділ розвитку соціальних послуг Управління праці та соціальних питань

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *