Інформація про результати конкурсів пропозицій на виконання соціального замовлення та конкурсу соціальних проектів «Єдина соціальна мережа» на 2016 рік

Згідно з планом роботи, в межах Програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення міста Харкова на 2013-2016 роки (Р.6, п.п.6.1, 6.2) Управлінням праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради проведено 9-й конкурс пропозицій на виконання соціального замовлення та 17 конкурс соціальних проектів «Єдина соціальна мережа».

На конкурси міського соціального проекту «Єдина соціальна мережа», у 2016 році надійшли 84 пропозиції і проекти від 50 громадських організацій.

З них:
1. На конкурс пропозицій на виконання соціального замовлення на 2016 рік (п.6.1 Програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення міста Харкова на 2013-2016 роки) надійшли 36 пропозицій від 27 громадських організацій.

Переважна кількість пропозицій надійшла за напрямком №1 «Підтримка роботи клубів активного довголіття громадян похилого віку» — 14, що складає 38,9% від загальної кількості пропозицій.

2. На конкурс соціальних проектів «Єдина соціальна мережа» (п.6.2 Програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення міста Харкова на 2013-2016 роки) у 2016 році надійшли 48 соціальних проектів від 37 громадських організації.

Переважна кількість соціальних проектів (34 – 70,8%) надійшла на конкурс за напрямком № 2 «Психологічна допомога та підтримка вразливих верств населення територіальної громади, вимушених переселенців, учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції».

Аналіз проектів показує, що останні три роки, переважна кількість соціальних проектів надходить за напрямком №2 «Психологічна допомога та підтримка вразливих верств населення територіальної громади, вимушених переселенців, учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції».

Це свідчить, що найбільш активна частина територіальної громади міста-громадські організації ЄСМ, своєчасно відгукуються на вирішення потреб, які висуває сьогодення, пропонуючи вкрай необхідні та важливі соціальні послуги, а саме психологічну допомогу та підтримку вразливим верствам населення міста.

Вперше приймали участь у конкурсі «Єдина соціальна мережа» 10 громадських організацій.

На виконання соціального замовлення на 2016 рік в кошторисі Програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення міста Харкова на 2013-2016 роки передбачено 600 000 грн. (п.6.1 Програми), на реалізацію соціальних проектів — 400 000 грн. (п.6.2 Програми).

Переможцями конкурсу пропозицій на виконання соціального замовлення у 2016 році, згідно з рішенням Експертної ради з реалізації міського соціального проекту «Єдина соціальна мережа», визнані 32 пропозиції (протокол від 11.02.2016 р. №1).

Переможцями конкурсу соціальних проектів, згідно з рішенням Експертної ради з реалізації міського соціального проекту «Єдина соціальна мережа», визнані 29 соціальних проектів (протокол від 11.02.2016 р. №2).

Всього переможцями конкурсів міського соціального проекту «Єдина соціальна мережа» у 2016 році визнані 61 соціальні пропозиції і проекти (42 громадські організації соціальної спрямованості).

Вперше отримали фінансову підтримку 6 громадських організацій.

Організаціям – учасникам конкурсів пропозицій на виконання соціального замовлення та конкурсу соціальних проектів, які не отримали фінансової підтримки за рахунок коштів міського бюджету, згідно з рішенням Експертної ради з реалізації міського соціального проекту «Єдина соціальна мережа», запропоновано співробітництво в міському проекті у 2016 році на безфінансовій основі.

Додаткова інформація:

Джерело: Відділ розвитку соціальних послуг Управління праці та соціальних питань

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *