День Конституції України — державне свято України

День Конститу́ції Украї́ниСпівробітники територіального центру надання соціальних послуг Шевченківського району міста Харкова вітають всіх українців з Днем Конституції України.

Значення цього дня — святкування річниці ухвалення Основного Закону держави Україна. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України того ж дня 1996 року. Це свято урочисто відзначається у всьому світі.

Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Це стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

На даний момент Конституція України – основний правовий документ, що регламентує всі сфери діяльності громадян суверенної республіки. Це єдине державне свято, закріплене в самій Конституції.

Співробітники терцентру Шевченківського району сердечно вітають українців із Днем Конституції України. Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави. Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Давайте сподіватися у краще майбутнє та разом створювати нову державу. Бажаємо вам здоров’я, щастя і віри у високе призначення та світле майбутнє України.

Зі святом Вас!

Джерело: Відділ розвитку соціальних послуг Управління праці та соціальних питань

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *