Ділимось знаннями

В рамках реалізації проекту „Покращення перспектив роботи служби соціального захисту у місті Харкові”, п’ять працівників територіального центру Червонозаводського району прийняли участь у тренінгах, які проводились на базі санаторію „Зелена Роща”.

Ефективна комунікація, довіра клієнтів, виявлення потреб клієнтів, співпраця та партнерство у колективі, особиста ефективність – це частка питань, які були розглянуті на тренінгу. Особлива увага була приділена профілактиці вигоряння, роботи зі стресом та управлінням конфліктами у роботі з клієнтами.

Працівники терцентру, які приймали участь у тренінгу, поділились отриманими знаннями та навичками зі своїми колегами. Працівники з інтересом прийняли участь в ігрових ситуаціях , які продемонстрували різні позиції сприймання околишнього світу, ознаки емоційного вигоряння, стадії стресу.

Особливий інтерес визвали вправи з швидкого відновлення емоційного стану.

Проведення таких тренінгів, серед працівників соціальної сфери сприяє підвищенню професіоналізму та впевненості, розвитку творчого мислення, більш ефективному використанню часу.

Джерело: Відділ розвитку соціальних послуг Управління праці та соціальних питань

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *