Про роботу відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Територіального центру Київського району

Територіальний центр надання соціальних послуг Київського району м. Харкова заснований для надання необхідного комплексу соціальних послуг. Однією з найважливіших ланок центру є створення системи соціального обслуговування, що забезпечує різноманітними формами соціальної роботи з різними категоріями населення на територіальному рівні. Вона включає в себе комплекс різноманітних цільових послуг для різних соціальних груп, що знаходяться в зоні ризику і потребують суспільної підтримки, крім тієї, що надається централізовано.

При центрі соціального обслуговування працює відділення організації натуральної та грошової допомоги – це відділення надає адресну натуральну допомогу людям похилого віку, малозабезпеченим, одиноким громадянам, громадянам, які перебувають у важкій життєвій ситуації у вигляді натуральної, гуманітарної допомоги, а так само у вигляді соціальних послуг. Мета роботи нашого відділення направлена на покращення життя людей.

У 2016 році до відділення звернулось понад 700 осіб, з числа тих, які звернулися, всі отримали допомогу. Відділенні безкоштовно обслуговує громадян похилого віку та інвалідів, що не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд та допомогу, а також внутрішньо переміщених осіб.

Громадянам, які мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд та допомогу, надаються послуги перукаря та швачки за низьку плату. Це допомагає багатьом малозабезпеченим громадянам отримати необхідні перукарські послуги та зробити дрібний ремонт одягу. Пенсіонери дають цьому позитивну оцінку роботі відділення, про що свідчить велика кількість подяк, одержаних від них.

У відділенні організоване місце для видачі вживаного одягу та взуття. Даний вид натуральної допомоги дає змогу нужденним літнім громадянам пережити фінансові труднощі в придбанні одягу та взуття. Їм пропонується самостійний вибір у відповідні за розміром, по сезону, за фасоном різні види одягу і взуття.

Для певної категорії громадян функціонує пункт прокату, в якому видається у тимчасове користування нужденним громадянам засоби реабілітації. Різні інвалідні милиці, ходунки для навчання хворого ходьбі, полегшують пересування по кімнаті.

Відділення адресної натуральної допомоги виходячи зі своїх можливостей, безкоштовно забезпечує ремонтом взуття; виготовленням окулярів; послугами лазні, так само продуктовими наборами ветеранів війни та внутрішньо переміщеним особам.

У відділенні є книга скарг і пропозицій, з якої можна зробити висновок, що на сьогоднішній день відділення є одним з незамінних видів допомоги в структурі територіального центру надання соціальних послуг.

Ласкаво просимо до Територіального центру надання соціальних послуг Київського району м. Харків за адресою: вул. Багалія (Фрунзе), 12. Додаткова інформація за телефоном (057) 706-32-47.

Джерело: Відділ розвитку соціальних послуг Управління праці та соціальних питань

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *