Реалізація програми «Допоможи ближньому» — крок у майбутнє

Одним з підрозділів територіального центру надання соціальних послуг Київського району є відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги. В сьогоднішній складній економічній ситуації діяльність відділення дуже важлива і життєво необхідна для багатьох людей, оскільки дуже багато населення потребує піклування і допомоги держави.

Головним напрямком роботи відділення є участь у міській програмі «Допоможи ближньому», яка передбачає порядок надання соціально-економічних послуг одиноким, малозабезпеченим громадянам, людям похилого віку, безхатченкам, інвалідам та громадянам, які опинились в складній життєвій ситуації.

Численність таких громадян на сьогоднішній день у відділенні складає 1181 особа та вже більш половини (686 осіб) встигли скористуватися послугами відділення:
— допомогу одягом та взуттям б/в, речами побутового вжитку, засобами гігієни та ін. отримали понад 430 громадян;
— послуги перукаря та швачки отримали 385 осіб,
— окуляри за власними рецептами на благодійній основі отримали 10 осіб.
— 50 продуктових наборів отримали внутрішньо переміщенні особи та малозабезпечені громадяни,
— послугами лазні скористувались 12 осіб.

В червні місяці цього року до відділення надійшла гуманітарна допомога у вигляді одягу та взуття б/в у кількості більш 500 одиниць від Леоніда та Володимира Ткачових.

Завдяки спільній роботі колективу відділення з благодійними організаціями по виконанню програми «Допоможи ближньому» за перше півріччя 2016 року ми отримано більш ніж 3000 тис. одиниць гуманітарної допомоги.

Відділення адресної натуральної та грошової допомоги дуже вдячне всім, хто активно, своєю небайдужістю та допомогою, приймає участь у подоланні складних життєвих обставин, в які попали громадяни Київського району міста Харкова.

Джерело: Відділ розвитку соціальних послуг Управління праці та соціальних питань

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *