Волонтерський рух – вияв доброти

24 жовтня у територіальному центрі надання соціальних послуг Фрунзенського району міста Харкова відбувся зліт волонтерів Фрунзенської районної організації ветеранів (голова – Русакова Роза Семенівна).

Волонтерство – прогресивна течія благодійної допомоги надання соціальних послуг, і тому терцентр співпрацює з ветеранами-волонтерами за напрямком «Пенсіонер – пенсіонеру». На зльоті були присутні активісти волонтерського руху, голови первинних організацій, представники терцентру. Зі змістовною доповіддю виступила Полуектова Людмила Миколаївна. Всі, хто взяв участь в обговоренні доповіді, відзначили плідну співпрацю з територіальним центром. Ділитися теплом і любов’ю, а також допомагати конкретними справами – задачі, з якими успішно справляються активісти. Найкращих було нагороджено грамотами і подяками. Серед тих, чию роботу відзначили, медична сестра терцентру Якубовська Лідія Олексіївна.

З привітанням до учасників зльоту звернулися відвідувачі відділення денного перебування, а також подарували концертні номери: Семченко Л.С., Гайдученко Н.П., Калініна Л.В. та хор «Калина».

По закінченню офіційної частини заходу, всіх присутніх запросили на чаювання, де розмова про волонтерську роботу була продовжена в неофіційній обстановці. А рядки з віршу, які пролунали, дуже яскраво висвітлюють суть цього важливого напрямку роботи: «Твори добро, бо ти – людина! І не пускай у серце зло. Даруй любов, бо ти – єдина. Прогоним біль своїм крилом!».

Джерело: Відділ розвитку соціальних послуг Управління праці та соціальних питань

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *