Осінні зустрічі зігрівають душу

25 жовтня у територіальному центрі надання соціальних послуг Фрунзенського району міста Харкова відбулось свято «Осінні дари», яке підготували відвідувачі відділення денного перебування.

Осінь – пора року, коли люди повинні зігрівати один одного своїми словами, своїми щирими почуттями, теплими зустрічами…і тоді ніякі дощі, холоди не страшні. Саме тому наші самодіяльні артисти під керівництвом завідувача відділення денного перебування Артьомової Н.В. створили приємну атмосферу осіннього свята: вірші, пісні, гумористичні сценки, чудові побажання. І, звичайно, все це відбулося у колі друзів і однодумців – пенсіонерів району, які налаштовані на позитивний настрій у будь-яку пору року, адже їм добре відома дорога до відділення денного перебування терцентру. Восени цінуєш розмову з друзями за чашкою чаю, що учасники свята і зробили після його закінчення.

А ще осінь робить помітніше самотність. Щоб цього не сталося, займіться улюбленою справою, відкривайте у собі нові таланти, зустрічайтесь з друзями у відділенні денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Фрунзенського району міста Харкова за адресою: бульвар Богдана Хмельницького, 10-А (телефон для довідок 392-10-70).
Разом з нами і осінь тепліше!

Джерело: Відділ розвитку соціальних послуг Управління праці та соціальних питань

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *