«Обереги музичної Харьківщини»

01 листопада 2016 року клієнти Шевченківського териториального центру відвідали виставку «Обереги музичної Харьківщини» в музеї при Харківському Університеті Повітряних сил ім.Івана Кожедуба.

Музей «Обереги музичної Харьківщини» заснував Щербінін Юрій Леонідович. Він особисто провів екскурсію по цій цікавій та пізнавальній музичній галереї тому, що це діло усього його життя. — мрія, яка втілювалась у життя понад 50 років.

Історія створення музею дуже довга та має багато цікавих подробиць. У музеї зібране все, що пов’язане з музикою, а точніше з митцями, які той чи інший період своєї творчості пов’язують з Першою столицею. Кожен експонат має свою неповторну історію.

Тут і клавіші рояля, на якому грав Петро Чайковський, і диригентська паличка засновника Харківської консерваторії Іллі Слатіна. Окрім особистих речей Юрій Щербінін зібрав у галереї ще й наукові праці видатних композиторів та диригентів, що пов’язані з Харківщиною. Деякі експонати музею віддали особисто митці.

Подопічні відділення денного перебування с захопленням та увагою слухали Юрія Леонідовича. Після всього почутого та побаченого, екскурсанти відмітили важливість, в скрутні для України часи, не забувати про прекрасне та шанувати пам’ять творчих здобутків й митців.

Адміністрація та співробітники Шевченківського терцентру висловлюють щиру вдячність завідувачу музею Щербініну Юрію за змогу відвідати галерею, за увагу і терпляче ставлення до екскурсантів похилого віку.

Джерело: Відділ розвитку соціальних послуг Управління праці та соціальних питань

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *