Всі міфи про субсидію

Скільки років держава надає субсидії на житлово- комунальні послуги, стільки ж про них і вигадуються та розповсюджуються різні міфи. В територіальному центрі надання соціальних послуг Індустріального району міста Харкова 10 листопада 2016 року юрист Харківської громадської організації незрячих юристів Ніколайчук Олександр Анатолійович разом з працівниками та підопічними територіального центру розбиралися в усіх тонкощах державної соціальної допомоги.

Спеціаліст з юридичного права детально розповідав присутнім про те, що насправді субсидія є безповоротною державною допомогою, що її можуть отримати українські родини, якщо їхні комунальні витрати перевищують 15% щомісячного сукупного доходу. Мова також шла про ризики при оформленні субсидії, чи треба буде її повертати, про відсутність клопоту при її оформлені, як впливає заборгованність з оплати за житлово-комунальні послуги на оформлення субсидії, про зміни порядку нарахування субсидії та про діючи нормативи.

Інформація була актуальною і своєчасною, у слухачів виникало багато питань, на які всі отримали змістовні відповіді, за що вони дуже вдячні.

Всі міфи про субсидію

Джерело: Відділ розвитку соціальних послуг Управління праці та соціальних питань

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *