Вагома підтримка

9 листопада 2016 року у відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру надання соціальних послуг Фрунзенського району міста Харкова відбулась нарада з питань оформлення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг пенсіонерам – отримувачам соціальної послуги догляду вдома.

Робота відділення спрямована на підтримку життєдіяльності, соціальної активності пенсіонерів, покращення емоційного, психологічного, фізичного стану отримувачів соціальної послуги, а також забезпечення їх послугою представництва інтересів. На нараді соціальними працівниками було відзначено позитивні зміни стану отримувачів соціальної послуги в процесі її надання у порівнянні з періодом, коли соціальна послуга догляду вдома не надавалась.

Завідувач відділення соціальної допомоги вдома Сєвєріна З.П. проаналізувала роботу відділення щодо оформлення субсидій та проведення роз’яснювальної роботи підопічним. Відмітила, що соціальними працівниками в повному обсязі проведено роботу з оформлення субсидій пенсіонерам для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Співпраця з управлінням праці та соціального захисту населення адміністрації Фрунзенського району Харківської міської ради дає свої позитивні результати. На сьогодні 73% підопічних відділення отримують цей вид соціальної допомоги від держави. Це важливе питання знаходиться на постійному контролі керівників терцентру та відділення соціальної допомоги вдома.

Джерело: Відділ розвитку соціальних послуг Управління праці та соціальних питань

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *