Свято творчості та сили духу

В Палаці культури ім. В.І. Кошелєва смт Ковшарівка міста Куп’янськ відбувся заключний гала-концерт переможців ІV Всеукраїнського фестивалю творчості для людей з інвалідністю «Повір у себе і в тебе повірять інші». Відмінність цьогорічного заходу від попередніх років полягає в тому, що вперше він проходив за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Громадської ради при ХОДА.

Відкривав фестиваль голова Громадської ради при ХОДА, голова Представництва інвалідів ВСГО «Конфедерація громадських організацій інвалідів України» в Харківській області Олександр Родіонов.

Учасники фестивалю, яких було більше сотні, приїхали до Ковшарівці з багатьох областей України, зокрема: Вінницької, Житомирської, Одеської, Чернігівської, Полтавської, Сумської, Запорізької та міста Києва тощо. Крім того з міста Харкова та районів Харківської області і, безумовно, міста Куп’янськ та Куп’янського району. Організатор фестивалю громадська організація Куп’янського товариства інвалідів-волонтерів та інвалідів локальних війн «Вікторія» подбала про те щоб фестиваль пройшов на високому рівні та всім учасникам було комфортно в ньому приймати участь.

Фестиваль проходив з 18 по 20 листопада в рамках соціального проекту «Вікторія». В його рамках пройшли конкурсна програма для виконавців, виставка творів художнього та декоративно-ужиткового мистецтва, вечір знайомств, круглий стіл з обміну досвідом щодо залучення людей з обмеженими можливостями здоров’я до занять творчістю, майстер клас з перукарського мистецтва тощо.

Конкурсні роботи учасників оцінювало компетентне журі під керівництвом завідувача навчально-виробничої практики Харківського вищого коледжу мистецтв Ольги Шахман. В церемонії нагородження взяли участь депутати, представники районної та місцевої влади Куп’янська, інші почесні гості фестивалю.

Джерело: Відділ розвитку соціальних послуг Управління праці та соціальних питань

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *