Соціальний форум: «Стратегія реформування і розвитку ринку соціальних послуг в місті Харкові 2017-2020 роки»

6 декабря в конференц-зале отеля «Националь» состоялся Социальный Форум «Стратегия реформирования и развития рынка социальных услуг в г.Харькове 2017-2020».

Місія Форума «Соціальний працівник – професія майбутнього» — популяризація професії соціального працівника серед харків’ян та внутрішньо переміщених осіб з Донецької, Луганської областей і АР Крим (ВПО).

Мета: 1. «Соціальний форум» – платформа для винайдення дорожньої мапи з впровадження стратегії та розробки проектів органами місцевого самоврядування і громадськими організаціями, спрямованих на надання соціальних послуг харків’янам і ВПО та залучення інвестицій до соціальної сфери міста.
2. Сформувати шляхи залучення ВПО до соціального життя міста та позитивні моделі поведінки у відносинах між ВПО і жителями територіальної громади. Знизити рівень соціальної напруги.
3. Обговорення плану заходів стосовно реформування і розвитку ринку соціальних послуг в місті Харкові, враховуючи збільшення кількості ВПО, на 2017-2020 роки. Участь ГО та ВПО в заходах вдосконалення ринку соціальних послуг.

Учасники: Заступник міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, Директор департаменту праці та соціальної політики ХМР, Заступники голів адміністрації районів міста з соціальних питань, Начальники управлінь праці та соціальних питань районів міста, Керівники соціальних служб для дітей, сімей та молоді районів міста, Керівники територіальних центрів надання соціальних послуг, Керівник міського центру зайнятості, Представники ВПО, Керівники громадських організацій – партнерів міського соціального проекту «Єдина соціальна мережа», Члени Молодіжної ради при Харківському міському голові.

Президент ГО «АММА» Ібрагім Юлія Сергіївна виступила в доповіддю-презентацією на тему «Співпраця громадських організацій з органами місцевого самоврядування у наданні соціальних послуг сім’ям з дітьми», в ході якої провела аналіз ефективності такої взаємодіїї, а також поділилась досвідом ГО «АММА» у налагодженні партнерських стосунків з органами виконавчої влади щодо вирішення питань соціального захисту багатодітних сімей, сімей ВПО та учасників АТО.

Важливою частиною форума був збір пропозицій до Стратегії розвитку Харкова на 2017-2020 роки. Від ГО «АММА» було запропоновано низку необхідних інновацій до стратегії.

Джерело: ГО «АММА»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *