Підводимо підсумки, визначаємо завдання разом

20 січня у територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова відбувся круглий стіл «Працюємо в умовах реформування», на якому було підведено підсумки роботи за рік, що минув, та визначено основні завдання на 2017 рік. В обговоренні взяли участь представники всіх відділень терцентру, а також апарату управління.

Напередодні круглого столу широке обговорення з вищеназваних питань пройшло у підрозділах відділення соціальної допомоги вдома, активу пенсіонерів відділення денного перебування та клубу активного довголіття, на зборах керівного складу терцентру. З інформаціями та пропозиціями на круглому столі виступили: Сєвєріна З.П.- завідувач відділення соціальної допомоги вдома, Герус Н.Б.- соціальний робітник, заслужений працівник соціальної сфери України, Артьомова Н.В.- завідувач відділення денного перебування, Голодівська А.П.- психолог, Чертихина Т.М. – головний бухгалтер, Романцова І.О.- заступник директора, Стебліна Г.О.- пенсіонерка.

Підсумки підвела директор терцентру Джурило Т.А.

Робота в умовах реформування соціальної сфери напружена, але цікава.

Тому трудовий колектив територіального центру розуміє завдання, що перед ним стоять, та впевнено реалізує дорожню карту на шляху змін, бо: «Ми любимо Харків — працюємо для людей!»

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Немишлянського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *