Допоможи ближньому ділом!

Протягом січня у всіх підрозділах територіального центру надання соціальних послуг Немишлянського району проведена робота щодо ознайомлення з «Програмою сприяння безпечній життєдіяльності в сфері соціального захисту населення м. Харкова на 2017-2020 роки». Програма «Допоможи ближньому» є складовою частиною вищеназваної програми, а відділення організації надання адресної натуральної і грошової допомоги безпосередньо організує її виконання.

У терцентрі працює пункт прийому та видачі речей, які були в ужитку, що дає змогу малозабезпеченим мешканцям району безкоштовно отримати речі згідно заяви та акту обстеження матеріально-побутових умов, адже це є вагомою підтримкою для людей, які опинились у складній життєвій ситуації. Благодійна допомога до Пункту надходить від підприємств, установ та організацій всіх форм власності, релігійних конфесій, благодійних фондів, приватних підприємств та громадян району. За 2016 рік було зібрано 2725 одиниць речей на суму 7827 грн, які отримали 425 громадян.

Останні три роки до Пункту часто звертаються ті, хто має статус «тимчасово переміщених осіб», вони вдячні за змогу отримати речову допомогу. Багато слів подяки також лунає від пенсіонерів та інвалідів району, які отримують допомогу згідно з програмою «Допоможи ближньому». Ось, що відзначила Александрова Ірина Генріхівна – отримувач соціально-економічних послуг, інвалід II групи, при відвідуванні терцентру 30 січня: «Я щиро вдячна всім небайдужим людям, які мешкають у нашому місті! Програма «Допоможи ближньому» допомагає нашій сім’ї заощаджувати, а працівники терцентру завжди знаходять слова підтримки».

У 2017 році робота відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, як завжди, багатовекторна, і один з них – це зробити ще більш ефективною участь у міській програмі «Допоможи ближньому».

Допоможи ближньому

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Немишлянського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *