«Намет добра» — одноденний читацький тур у Міжнародний День Щастя

Намет добра
Навряд чи ви знайдете ще один випадок, коли в одному місці зберуться Мишеня, Лисеня, Кит, Листочок, багато дорослих та дітей!
Вони зібралися для того, щоб у Міжнародний День Щастя, 20 березня, всі дітки могли відчути себе щасливими.

Видавництво «Ранок» організовує одноденний читацький тур «Намет добра». У рамках заходу співробітники видавництва та всі бажаючі відвідають декілька дитячих будинків. Там вони влаштують справжнє свято: з солодощами, іграми, співами, малюванням та, найголовніше, казками.

Бо всім діткам корисно слухати казки! Ми запрошуємо вас обрати свої улюблені історії з улюбленими персонажами, щоб долучитися до читання. Ми свої вже обрали! З нами до дитячих будинків поїдуть казки серії «Казкотерапія»: «Бетсі, не плач», «Маленький кит», «Про сонну мишку», «Подорож листочка». Мишеня, Лисеня, Кит та Листочок, про яких ми говорили на початку, – це саме герої цих захопливих казок.

Долучитися до читацького туру можуть усі охочі. А якщо ви здатні поділитися з дітками ще й своїми талантами або навчити їх чогось нового – це особливо вітається. Ви малюєте, танцюєте, співаєте, граєте на музичних інструментах чи володієте акторською майстерністю? А може, робите чудові поробки чи складаєте орігамі? Ви просто хочете подарувати діткам свою увагу та тепло? Усі до нас! У «Намет добра». Надсилайте листа на мейл pr@ranok.com.ua та залишайте номер свого мобільного телефону.

На нас чекають діти!

Джерело: Видавництво «Ранок»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *