Круглий стіл «Ініціативи проекту «ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі круглого столу «Ініціативи проекту «ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог» за участю заступника міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення С. Горбунової-Рубан, виконавчого директора Українського жіночого фонду п. О. Бондар, команди проекту від Центру гендерної культури, випускниць тренінгової програми – авторок ініціатив, який відбудеться 10 березня 2017 року у малій залі Харківської міської ради (м. Конституції, 7, 2 поверх) з 11.00 – 13.00.

Під час столу відбудеться презентація ініціатив та обговорення подальшої підтримки ВПО місцевою владою.

Про проект «ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог»

Проект реалізується з 2016 р. Центром гендерної культури у партнерстві із Українським жіночим фондом за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

Метою проекту є посилення громад, що приймають ВПО, а саме допомога громадам у напрацюванні рішень у відповідь на різні проблеми, які виникають з ВПО, забезпеченні «м’якої» інтеграції ВПО у громади та підтримка місцевої влади у взаємодії з ВПО.

В рамках проекту було проведено два рівня тренінгової програми для жінок з числа ВПО, закінченням якої було написання випускницями проектних заявок щодо отримання підтримки ініціатив, направлених на укріплення діалогу між новими жительками регіону та жінками Харківської громади. Всього на конкурс було подано 11 заявок, 6 з яких було підтримано Українським жіночим фондом. Серед підтриманих – дуже важливі ініціативи для м. Харкова: проект «Багатодітна мама — щаслива мама» для запобігання материнського вигоряння; проект «Місцями забутих мрій», направлений на створення віртуального музею українського Донбасу; проект «Древо» передбачає розвінчування навіяних стереотипів, налагодження дружніх зв`язків між ВПО та приймаючою громадою шляхом посадки дерев; проект «Колижанка», що сприє інтеграціі ВПО в приймаючу громаду м. Харкова через об’єднання активних жінок-ВПО та харків’янок в жіночий клуб; проект «Квітка Добра» — проект-подяка від людей, постраждалих внаслідок конфлікту на Сході України громаді Харкова, мешканцям, які свого часу допомогли ВПО, прийняли людей зі Сходу та підтримали у скрутний час.

Джерело: Відділ розвитку соціальних послуг Управління праці та соціальних питань

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *