Проведення внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг у Московському районі

В територіальному центрі надання соціальних послуг Московського району міста Харкова в січні місяці 2017 року закінчено проведення внутрішньої оцінки якості надання соціальної послуги догляду вдома та послуги соціальної адаптації згідно вимог Державних стандартів. Під час проведення внутрішньої оцінки якості застосовано:

Показники якості послуг:
адресність та індивідуальний підхід, результативність, своєчасність, доступність та відкритість, зручність, повага до отримувача соціальної послуги, професійність.

Кількісні показники:
кількість скарг та результати їх розгляду, частка задовольнених звернень, частка працівників, які підвищили рівень кваліфікації, частота здійснення моніторингу якості надання соціальної послуги догляду вдома та послуги соціальної адаптації, відповідність встановлених показників якості, отриманим у ході контролю.

За 2016 рік соціальними працівниками відділення соціальної допомоги вдома проведено 2650 контрольних відвідувань підопічних відділення з метою здійснення моніторингу якості надання послуги із складанням акту перевірки та проведенням опитування підопічного щодо якості послуг, також проведено 398 спостережень за наданням соціальної послуги догляду вдома безпосередньо вдома у отримувача. Порушень не виявлено, побажання підопічних враховано безпосередньо під час виконання робіт.

У відділенні денного перебування було організовано навчання працівників, що безпосередньо надають соціальні послуги. Також протягом року систематично проводилось спостереження за процесом надання послуги соціальної адаптації та здійснювалось опитування/анкетування отримувачів соціальної послуги з метою вивчення відповідності рівня надання послуги потребам отримувачів та вимогам Державного стандарту соціальної адаптації.

На інформаційному стенді терцентру наявна інформація про надання соціальних послуг догляду вдома, соціальної адаптації, надання адресної, грошової та натуральної допомоги. Також наявна інформація щодо правозахисних організацій та порядку надання скарг.

За результатами внутрішньої оцінки якості роботу відділень соціальної допомоги вдома та денного перебування оцінено як «добре», інформацію доведено до співробітників, рекомендовано посилити співпрацю з підприємствами соціальної сфери Московського району з метою своєчасного виявлення громадян, які потребують допомоги та з метою найбільш якісного та своєчасного надання соціальних послуг.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Московського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *