«Допоможи ближньому»

Більш 20 років в Московському районі Харкова працювала міська програма «Допоможи ближньому», що об’єднує небайдужих мешканців територіальної громади, які прагнуть допомогти нужденним малозабезпеченим громадянам, що опинились в складних життєвих обставинах. Це пенсіонери, інваліди, багатодітні сім’ї, одинокі матері, вимушені переселенці з зони проведення АТО.

Координацію цієї роботи здійснює управління праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради.

Сьогодні на виконання міських заходів «Допоможи ближньому» у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру організовано прийом, облік та розподіл речей, що були у вжитку.

Територіальний центр плідно співпрацює з громадськими організаціями, благодійними фондами. Неоцінений вклад в реалізацію цієї програми вносять звичайні харків’яни – мешканці нашого району, співробітники підприємств соціальної сфери (пенсійного фонду, управління праці та соціального захисту населення, територіального центру), працівники закладів освіти та школярі.

Велика подяка тим, хто відгукнувся!

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Московського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *