Внутрішнє оцінювання якості соціальної послуги догляд вдома

Внутрішнє оцінювання
Згідно з планом проведення внутрішнього оцінювання на 2017р. у І кварталі 2017р. в Основ’янському терцентрі проведене внутрішнє оцінювання якості соціальної послуги догляд вдома. У визначені графіком дні члени комісії відвідали 60 підопічних, з якими проведена бесіда про якість надання соціальної послуги.

У розмові обговорені питання щодо обсягів та видів заходів, які їм надаються, своєчасності їх виконання, задоволення індивідуальних потреб громадян, якості заходів. Особлива увага приділялась принципам, на яких будуються взаємовідносини «соцробітник-підопічний».
Надання соціальних послуг – це діяльність, де знання, вміння, навички та особистісні якості соцробітника значною мірою визначають ефективність та якість роботи. Стиль поведінки соціального робітника, зумовлений сукупністю його особистих якостей, значною мірою впливає на стосунки, які він формує з підопічним.

Під час проведення внутрішнього оцінювання з соцробітниками проведене тестування на самооцінку особистості персоналу, який надає послугу. Особлива увага була приділена тим працівникам, у яких рівень самооцінки занижений. Осіб з завишеним рівнем самооцінки серед тих, хто проходив тестування, не виявлено. З робітниками провели індивідуальні бесіди фахівці відділення.

Зі слів клієнтів відділення, серед заходів, які вони отримують, психологічна підтримка є одним з найважливішим. Спілкування з чуйним, доброзичливим, уважним соцробітником, який задовольняє їх життєвонеобхідні потреби, дозволяє громадянам похилого віку з оптимізмом дивитись у майбутнє.

На підставі отриманих результатів спостереження та опитування буде складено план заходів з покращення якості соціальної послуги догляд вдома.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Основ’янського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *