Від Благовіщення до Пасхи

Одне із самих добрих, теплих та весняних свят це Благовіщення. Саме, 7 квітня 2017 року на свято Благовіщення за благословенням Високопреосвященнійшого Онуфрія, митрополита Харківського і Богодухівського, вперше в Харкові відбувся Молебень в Храмі Святих Жінок-Мироносиць (нижній Храм Олександра Невського) за здоров’я людей з обмеженими можливостями.

Слід зазначити, що в цей день, в цьому храмі людям з обмеженими можливостями було затишно і тепло, всі відчували себе як вдома. Пандуси для пересування, можливість піднятися на другий поверх, сурдоперекладання, супровід для людей похилого віку, любов та увага до людей. Мелодія дзвонів після молебну передав відчуття радості і спокою. В цей час було велике бажання, щоб так було в усьому нашому рідному місті.

В цей день на молебні, який провів клірик храма Святих Жінок-Мироносиць протоієрей Василь Іванчук, були присутні: заступник міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення — Світлана Горбунова-Рубан, директор Департаменту праці та соціальної політики Лариса Болгова, віце-президент громадської організації інвалідів «КРЕАВІТА» — Олена Шингарьова, директор Центру «Промінь» — Наталія Чаплигіна, голова Представництва ВСГО «Конфедерація громадських організацій інвалідів України» — Олександр Родіонов, голова Харківської громадської організації незрячих юристів — Олег Лепетюк, керівники громадських організацій і підприємств: Зоя Новікова, Маріанна Голованова, Вікторія Ковальчук.

16 квітня ми зустрічали Світлу Пасху Христову. І для всіх нас це було велике торжество перемоги світла над темрявою, торжество добра і любові. В цьому році привітання з Пасхою від Храму Святих Жінок-Мироносиць отримали організації – партнери міського соціального проекту «Єдина соціальна мережа»: ХОО УТОГ, БО «Центр реабілітації інвалідів дитинства та дітей-інвалідів «Промінь», УВП «Біатрон-3», ГО «Харківський центр реабілітації молодих інвалідів і членів їх сімей «Право вибору», Харківська благодійна організація батьків дітей із хромосомними особливостями і лікарів — генетиків.

В родинному колі партнерів Єдиної соціальної мережі Харкова були різні події: конференції, навчання, тренінги, але ці свята об’єднали найдорожче і найсильніше — наші душі. Це найголовніше, бо дає усім нам сили жити та працювати на благо Харківської громади.

Джерело: УВП «Біатрон-3

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *