Проект соціальної дії — ініціатива «Древо»

29 квітня об 11:00 мешканки та мешканці Харкова, які люблять це місто, незалежно від того чи народилися вони в ньому чи мешкають тут нещодавно, об’єднуються задля налагодження діалогу та порозуміння, символ яких – спільне висаджування дерев біля Інституту протезування за адресою вул. Клочківська, 339. В програмі заходу ігри, конкурси, знайомства та дружнє чаювання.

Організаторами заходу є ХОГО «ХОГРЦ» — Центр гендерної культури, БФ «Харків з тобою».

Партнер проекту – Департамент захисту внутрішньо переміщених осіб ЄВРОПОЛу.

Авторка цієї ініціативи – Наталія Крівошеєва є випускницею проекту «ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог», що був реалізований у Харківському регіоні Центром гендерної культури у партнерстві із Українським жіночим фондом за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта. Протягом 2016 р. учасниці проекту брали участь в навчальних та мотиваційних тренінгах, консультаціях, обмінних поїздках, націлених на сприяння інтеграції переміщених родин в приймаючі громади. В результаті такої взаємодії були розроблені та підтримані ініціативи соціальної дії, однією з яких стала ініціатива «Древо».

Для посадки підготовлено більше 50 дерев, серед яких туї та сакури.

З більш детальною інформацією про проект «ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог» можна ознайомитися на сайті Центру гендерної культури www.genderculturecentre.org

ХОГО «Харківський обласний гендерний ресурсний центр» — Центр гендерної культури з 2017 р. є партнером міського соціального проекту «Єдина соціальна мережа».

Контакти:
Кривошеєва Наталія +38-093-391-58-31
Башук Юлія +38-099-688-01-88; +38-097-574-80-48

Джерело: ХОГО «Харківський обласний гендерний ресурсний центр»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *