Запрошуємо до Школи управління

28 квітня 2017 року в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбулася презентація проекту «Школа публічного адміністрування та управління проектами» ( Школа), перша лекція якої відбудеться 11 травня 2017 року в ХНЕУ ім. С. Кузнеца, в новому корпусі, аудиторія А5 ( Початок в 18.00.)

Проект Школа реалізується Харківською громадською організацією «Єврорегіон «Слобожанщина» в рамках реалізації соціального замовлення Харківської міської ради та міського проекту Єдина соціальна мережа м. Харкова спільно з:
— Департаментом праці та соціальної політики Харківської міської ради,
— Інформаційним центром Асоціації європейських прикордонних регіонів,
— Кафедрою державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ імені Семна Кузнеця.

Відкрила презентацію МОХНАЧ Ольга Миколаївна, заступник начальника управління праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, яка розповіла про досвід управління соціальною сферою м. Харкова, а саме про проект «Єдина соціальна мережа», яка об’єднує громадські організації, які беруть участь у розвитку ринку соціальних послуг у м. Харкові. Ольга Миколаївна відмітила актуальність реалізації проекту «Школа» та придбання нових знань щодо управління проектами та розвитку ринку соціальних послуг в м. Харкові.
З доповіддю «Управління проектами місцевого розвитку: Кращі європейські практики» виступив СИРОМОЛОТ Едуард Анатолійович, президент ХГО «Єврорегіон «Слобожанщина», керівник Інформаційного центру АЕПР в ХНЕУ імені Семена Кузнеця, який відзначив, що кращі європейські практики управління проектами є практики в транскордонному співробітництві. Далі Едуард Анатолійович, розповів про історію створення проекту «Школа» в рамках діяльності ХГО «Єврорегіон «Слобожанщина» та Інформаційного центру АЕПР, та історію розвитку транскордонного співробітництва Харківського регіону та України.

З доповіддю «Що таке публічне адміністрування та управління проектами. Презентація проведення Школи» виступила ГАВКАЛОВА Наталія Леонідівна, завідувач кафедрою державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ імені Семена Кузнеця, д.е.н., професор, яка розповіла про публічне адміністрування та управління проектами, якими вони є, про тематику лекцій Школи, актуальність формування державно-приватного партнерства та солідарного суспільства, розвитку громад та громадянських ініціатив у всіх сферах життя.

З доповіддю «Харків – місто транс європейського співробітництва: Новий бренд м. Харкова» виступила ВНУКОВА Наталія Миколаївна, завідувач кафедрою управління фінансовими послугами ХНЕУ імені Семена Кузнеця, д.е.н., професор, заслужений економіст України, яка розповіла про те що ідея — «Харків – місто транс європейського співробітництва», була підтримана з боку Харківського міського голови Г. Кернеса за результатами особистого прийому, який відбувся у квітні 2016 року в ХНЕУ імені Семена Кузнеця. Наталія Миколаївна відмітила актуальність такого підходу з точки зору формування міжнародного міжмуніципального співробітництва Харкова, враховуючі сучасний стан просторового розвитку м. Харкові та Харківської області. Наталія Миколаївна виступила з обґрунтуванням необхідності розвитку транскордонного міжмуніципального співробітництва на площадці Інформаційного центру АЕПР в ХНЕУ імені Семена Кузнеця враховуючі положення сучасного українського та європейського законодавства України.

З доповіддю «Правове забезпечення інноваційного розвитку місцевого самоврядування» виступила МАТВЄЄВА Анастасія Володимирівна, вчений секретар Інституту правового забезпечення інноваційного розвитку НАНУ, к.ю.н., яка розповіла досвід співпраці з ХГО «Єврорегіон «Слобожанщина» з питань наукового обґрунтування правового забезпечення розвитку транскордонного співробітництва Харківської області, відновлення проекту транспортно-логістичного кластеру Харківського регіону.

У своєму виступі АБАШИДЗЕ Аміран Джумбертови, заступник директора Харківського професійного ліцею залізничного транспорту, виявив зацікавленість щодо ідеї відновлення проекту транспортно-логістичного кластеру Харківського регіону, реалізації проекту Школа та співпраці з Інформаційним Центром АЕПР в ХНЕУ імені Семена Кузнеця.

У своєму виступі МАЦОКІН Андрій Павлович, головний редактор Газети «Дерслужбовець» відмітив про підтримку запропонованих ідей та надав пропозицію, щодо створення спеціального курсу в рамках проекту Школа щодо управління проектами для посадовців у держаній службі.
За підсумками презентації проекту Школа, його учасники домовились про подальшу співпрацю з порушених питань розвитку управління проектами місцевого розвитку.

Контактна особа:
Сиромолот Едуард Анатолійович
050 312 50 92 siromed@ukr.net

Джерело: ХГО «Єврорегіон «Слобожанщина»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *