Лекції проекту «Школа публічного адміністрування та управління проектами»

11 травня 2017 року відбулася Перша лекція «Системний підхід в управлінні» в рамках проекту «Школа публічного адміністрування та управління проектами», який реалізується Харківською громадською організацією «Єврорегіон «Слобожанщина» в рамках реалізації соціального замовлення Харківської міської ради та міського проекту Єдина соціальна мережа м. Харкова спільно з:
• Департаментом праці та соціальної політики Харківської міської ради,
• Інформаційним центром Асоціації європейських прикордонних регіонів,
• Кафедрою державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ імені Семна Кузнеця.

Слухачі першої лекції Школи – представники громадських об’єднань, установ та закладів м. Харкова та Харківської області ознайомилися про трансформацію суспільства, вплив стану культури на рівень управління та якість життя, перспективи професій у майбутньому, ударні сили в суспільстві, характеристику миру, сценарії розвитку України, що таке індустріальна революція сьогодні і її вплив у майбутньому, про моделі стійкого миру, про 10-топ навиків спеціалістів та інші питання публічного адміністрування. 

Відкрили Школу:
Сиромолот Е.А., президент ХГО «Еврорегіон «Слобожанщина», 
Гавкалова Н.Л., д.е.н. професор, завідуюча кафедрою державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ імені Семена Кузнеця, 
Власенко Т.А., доцент кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ імені Семена Кузнеця. 

Друга лекція — «Публічне управління та адміністрування в Україні: процес становлення» відбудеться 15 травня 2017 року о 18.00.

Місце проведення занять: Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеца, проспект Науки, 9 А, новий корпус, аудиторія А 5

Контактна особа:
Сиромолот Едуард Анатолійович
050 312 50 92, siromed@ukr.net

Джерело: ХГО «Єврорегіон «Слобожанщина»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *