Прес-брифінг на тему «Початок проекту «Фінансовий менеджмент для НГО: просто про складне» в Харківській області

01 червня 2017 р. о 12:00 год. у м. Харків (прес-центр «Накипело». Адреса: вулиця Свободи, 7/9, бізнес-центр «Параллель’50», перший поверх) відбудеться прес-брифінг на тему «Початок проекту «Фінансовий менеджмент для НГО: просто про складне» в Харківській області.

У червні-серпні 2017 року у трьох містах Запоріжжі, Дніпрі та Харкові попередньо заплановані дводенні тренінги та он-лайн навчання (вебінари та консультації), які включатимуть такі компоненти:
• забезпечення фінансової спроможності — як спланувати бюджет та зробити організацію фінансово стійкою;
• ведення фіскальної звітності та бухгалтерського обліку — як вести облік та звітування за отриману благодійну допомогу та пожертви, членські внески та інші фінансові і матеріальні надходження;
• роз’яснення юридичних особливостей оподаткування ГО для уникнення проблемних ситуацій та штрафних санкцій при звітуванні у контролюючі органи.

Проект сприятиме організаційній спроможності та фінансовій стійкості громадських організацій, а також зменшенню випадків проблемних ситуацій, які виникають при звітуванні у контролюючі органи.

Цільовою аудиторією мають стати представники громадських організацій. При обмеженій кількості учасників пріоритет буде надаватися представникам ГО, які працюють з вимушено переміщеними особами (ВПО), та проживають/працюють у віддалених від обласних центрів районах.

Організатори беруть на себе витрати пов’язані з проведенням тренінгів та харчуванням учасників.

Учасники тренінгів самостійно покривають витрати, пов’язані з проїздом та проживанням.

Довідка:
Проект «Фінансовий менеджмент для НГО: просто про складне» реалізується ГО «Інститут податкових реформ» в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду та виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Ініціативи націлені на допомогу регіонам з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб, а саме: Харківська, Дніпропетровська та Запорізька області.
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрями німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України. Також буде продовжено співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

Контактна особа — менеджер проекту Рябіков Євген Валерійович,
тел.: +38(067) 539-00-27, ngo.ipr@gmail.com

Джерело: ГО «Інститут податкових реформ»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *