Книга — джерело життя

Хто сказав, що сучасна людина не бажає читати, той не бачив, як працює пункт позастаціонарного обслуговування Харківської обласної бібліотеки для юнацтва, нещодавно відкритий у Московському територіальному центрі.

Пункт відкрито з метою популяризації книги та організації культурного відпочинку людей похилого віку, задоволення їх інформаційних, духовних та культурних потреб. Це не тільки зручний формат соціального партнерства, але й шанс дарувати людям зміни на краще Книга змінила світ, у ній пам’ять людського роду, вона — рупор людської думки. Книги — найкращі товариші старості, в той же час кращі керівники юності. Книги — це скарби людського розуму, які мають переходити у спадок від покоління до покоління на вжиток тих, хто народиться згодом. Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі».

Щотижня працівники бібліотеки зустрічаються з підопічними відділення денного перебування терцентру. 15 травня привітні бібліотекарі завітали у творчу майстерню «Чарівний клубочок» та на заняття гуртка з вивчення німецької мови. Гуртківців ознайомили з новинками літератури, забезпечили цікавими виданнями щодо рукоділля, підручниками, українсько-німецькими словниками, розмовниками та прийняли замовлення на наступну зустріч.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Московського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *