Мультидисциплинарний підхід з надання соціальної послуги з паліативного догляду вдома є пріоритетним

Мультидисциплинарний підхід
Впровадження паліативного догляду, як соціальної послуги та складової паліативної допомоги, на даний час є інновацією, а тому потребує підвищеної уваги та руху уперед з усіма зацікавленими організаціями та установами. Тому мультидисциплинарний підхід з надання цієї послуги є пріоритетним у роботі територіального центру надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова.

Відповідно до Державного стандарту паліативного догляду відділення соціальної допомоги вдома терцентру надає допомогу у самообслуговуванні (дотримання особистої гігієни, рухового режиму, прийом ліків, годування), спостереження за станом здоров’я отримувача соціальної послуги, сприяння в наданні медичних послуг, допомогу в забезпеченні технічними засобами реабілітації, навчання навичкам користування ними, представництво інтересів, психологічну підтримку, надання інформації з питань соціального захисту населення, допомогу в отриманні безоплатної правової допомоги.

Слід зауважити, що соціальна послуга з паліативного догляду вдома надається у тісній взаємодії з фахівцями інших підрозділів терцентру, громадською організацією «Інститут правових досліджень та стратегій», закладами охорони здоров’я тощо. З початку року мультидисциплинарною командою терцентру надано послуги 37 % отримувачам соціальної послуги з паліативного догляду вдома.

Мультидисциплинарний підхід з надання соціальних послуг підвищує якість їх надання та ефективність.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Немишлянського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *