Паліативна допомога — гідне життя для невиліковно хворих

Паліативна допомогаНа тлі зростання тривалості життя населення та поглиблення його розшарування за рівнем добробуту в суспільстві загострюється проблема збільшення кількості осіб, які страждають від важких невиліковних хвороб та неспроможності себе обслуговувати.

На останніх стадіях перебігу невиліковних захворювань пацієнтам надається паліативна допомога, яка включає комплекс заходів, спрямованих на полегшення фізичних та емоційних страждань пацієнтів, а також надання психосоціальної і моральної підтримки, це є один із пріоритетних напрямків діяльності територіального центру надання соціальних послуг Шевченківського району міста Харкова.

01 червня 2017 року на базі відділення соціальної допомоги вдома було відкрито спецпідрозділ, який надає послугу поліативний догляд.

Територіальний центр тісно співпрацює із закладами охорони здоровья: Харківськими міськими поліклініками №8 головний лікар — Чумаченко О.С., №17 головний лікар — Яковлева О.В. та №26 головний лікар — Алексеєв В.І., для впровадження інноваційного проекту з надання паліативної допомоги згідно Державного стандарту України.

Соціальні робітники Шевченківського територіального центру пройшли початковий цикл «Основи паліативної та хоспісної допомоги інкурабельним хворим» та отримали сертифікати в навчально-методичному центрі Харківського обласного центру паліативної медицини «Хоспіс», а також продовжують навчання на базі КЗОЗ «Харківського обласного медичного колледжу».

На сьогодні відділення соціальної допомоги вдома, згідно медичних висновків надає 20 особам послугу паліативний догляд.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Шевченківського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *