Навчання завершено на відмінно

8 червня 2017 року соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома територіального центру надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова Червякова Л.Я., Ключникова Г.В., Мальцева О.Д., Виноградова Н.В. отримали посвідчення комунального закладу охорони здоров’я «Харківський обласний медичний коледж», що вони пройшли цикл «Догляд за паліативними хворими» та склали іспит з оцінкою «відмінно».

Ідею проведення навчання було ініційовано громадською організацією «Інститут правових досліджень та стратегій» (голова громадської організації Роханський А.О., керівник проекту Баглаєнко І.А.) за підтримки заступника Харківського міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Харківської міської ради Горбунової-Рубан С.О.

Загальний курс навчання склав 88годин. Протягом навчання розглядались як теоретичні так і практичні питання. Соціальні робітники відзначили високий рівень викладання навчальних дисциплін. Враховуючи, що навчальна група складалась з усіх працівників терцентрів міста Харкова, це дало можливість спілкування та обміну досвідом в неформальній обстановці. Отримані знання працівники терцентрів будуть застосовувати у своїй щоденній роботі.

Вітаємо Всіх колег з успішним закінченням навчання.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Немишлянського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *