Круглий стіл з питань перетворення сфери життєдіяльності в доступний простір для маломобільних груп населення

16 червня 2017 року о 09:30 в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова, вулиця Маршала Бажанова, 17, 1-й конференц-зал, 2-ий поверх, відбудеться круглий стіл з питань перетворення сфери життєдіяльності в доступний простір для маломобільних груп населення. Під час круглого столу відбудеться зустріч-лекція архітектора Рубена Саффер з Великобританії зі студентами та викладачами університету, молодими фахівцями, експертами по доступності, членами районних комітетів доступності міста. Організатором круглого столу виступає Комітет забезпечення доступності маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Харкова.

Інформація про Рубена Саффер
Рубен Саффер – архітектор, у 1977 році закінчив Оксфордський Політехнічний університет, факультет архітектури, курс планування та містобудування. Протягом своєї професійної кар’єри працював у галузі контролю та управління будівельними проектами в сфері охорони здоров’я. Має великий досвід у галузі адаптації об’єктів соціального житла а громадських будівель до потреб людей з обмеженою мобільністю. Рубен Саффер проводить лекції та тренінги за курсом планування і організації доступного середовища, включаючи такі теми як: поняття про доступність і універсальний дизайн, методи дизайну доступного середовища, стратегія доступності, оцінка доступності середовища.

Відповідальна особа:
Шингарьова Олена Валеріївна, віце-президент Громадської організації інвалідів «Креавита», creavita@ukr.net, (057) 751 78 44.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *