Державне свято України — День Конституції України

27 червня 2017 року у відділенні денного перебування територіального центру Шевченківського району міста Харкова для підопічних було проведено круглий стіл з юридичним представником до Дня Конституції України.

Конституція незалежної України була прийнята 28 червня 1996 року — і з того часу українці щороку відзначають цю подію. Конституція України – основний правовий документ, що регламентує всі сфери діяльності громадян суверенної республіки. Це єдине державне свято, закріплене в самій Конституції.

Зустріч розпочалася з розповіді про першу у всій Європі Конституцію за часів гетьмана Війська Запорозького Пилипа Орлика. Юридичний представник асоціації незрячих юристів торкнувся теми наших прав і свобод, суверенітету і цілісності нашої держави. В завершенні бесіди всі присутні мали змогу поставити запитання юристу та обговорити отриману інформацію за чаюванням з печивом.

Співробітники терцентру Шевченківського району сердечно вітають всіх українців із визначним святом — Днем Конституції України! Бажаємо завжди пишатися своєю країною і пам’ятати про свої права, поважати будь-який закон і вірно розуміти трактування будь-якого правила, успіхів, плідної праці на благо українського народу, міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України. Нехай це свято додасть Вам сил і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Нехай Конституція забезпечує повноцінне життя і дає можливість самореалізації в житті!

Зі святом Вас!

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Шевченківського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *