22 червня Всесвітній День боротьби з раком нирки

День боротьби з раком ниркиРак нирки є серйозною, але часто забуваємою хворобою як в Україні так і в усьому світі. Ми хочемо це змінити!

6-8 квітня 2017 року Варшаві відбулася 7-я Міжнародна конференція присвячена боротьби з раком нирки. (IKCC) Понад 50 учасників з 28 країн зустрілися в Варшаві. Інтереси пацієнтів з діагнозом рак нирки в Україні представляла Українська федерація боротьби проти раку в особі керівника департаменту по роботі з такими пацієнтами Самилкіної Ірини.

Захисники пацієнтів з усього світу зустрілися, щоб обговорити поточні і майбутні процедури, кращі практики і як поліпшити прогноз для пацієнтів з раком нирки.

Під час конференції виступали багато шановних лікарі та експерти з багатьма охоплюють важливими темами, в тому числі розповідали про клінічні випробування, підтримуючої терапії, променевої терапії, факторів ризику і реальні світові докази.

Були порушені питання надання психологічної допомоги, як хворим на рак нирки, так і близьким і рідним, які постійно перебувають у стресовій ситуації.

Перший в історії Всесвітній день боротьби з раком нирки — ЧЕТВЕРГ -22 ЧЕРВНЯ 2017 РОКУ — було офіційно розпочато після програмної промови на конференції «Глобальний тягар раку нирки», з якою виступив професор, доктор Хендрік ван Poppel (Бельгія).

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *