Запрошуємо прийняти участь в одинадцятому Конкурсі творчих робіт на теми збереження природи та енергоресурсів

Запрошуємо ВСІХ БАЖАЮЧИХ мешканців м.Харкова та Харківської області, не залежно від віку, освіти прийняти участь в одинадцятому Конкурсі творчих робіт на теми збереження природи та енергоресурсів!

Знаючи про велику актуальність теми та недостатність знань, практичних навичок у населення, ми з 2005р. приділили велику увагу інформуванню, роз,ясненням, популяризації енергоефективних, енергозберігаючих технологій, вихованню нової енергокультури.

На початку була обрана цільова група школярів та молоді – як сама сприятлива аудиторія до нової інформації та прогресивних технологій. Крім цього, дуже важливим був також аргумент корисного, цікавого та пізнавального дозвілля дітей ,молоді та сімей.

В середині 2005р. ми розробили проект «Конкурс творчих робіт з енергозбереження, енергоефективності для школярів та молоді» та почали шукати партнерів. В 2006 році – ми провели ПЕРШИЙ КОНКУРС,а в 2017 – вже проводиться ОДИНАДЦЯТИЙ!

Поступово до теми енергозбереження логічно додалась тема збереження природи. Конкурс щорічно розвивається,тому всі ваші пропозиції будуть уважно розглянуті!Будемо вдячні за партнерську та волонтерську допомогу!

Контакти:
Україна, 61057, м. Харків, вул. Римарська, 8-7
Факс: (057) 731-42-35; Тел(057)762-91-36, + 050 – 90-245-14
tanmir@ukr.net; www.energiyamir.org.ua

Джерело: Харківська міська громадська организація «Енергія миру»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *