Зустріч з дельфінами

У Харківський дельфінарій «Немо» у вівторок 25 липня 2017 року завітали підопічні територіального центру Новобаварського району де відбулась чудова зустріч двох світів: людей та дельфінів, під час якої можна було насолодитися грайливими витівками морських розбишак.

Приводом для зустрічі стало велике бажання підопічних зустрітися з дельфінами. Спілкування з дельфінами має завжди лікувальний ефект. Радість дарять також морські тварини: котики та леви. Скільки приємних емоцій дарять артисти та співробітники дельфінарію харків’янам та гостям міста.

День був сонячний, шоу-вистава морських артистів була яскравою під відкритим небом. Підопічні раділи виступу дельфінів: як вправно вони виконували усі завдання. Під час виступу, морські котики та леви продемонстрували свої здібності «ходити», співати, аплодувати, грати з м’ячем та ловити кільця на сцені та в воді.

Підопічні денного перебування територіального центру Новобаварського району висловлюють щиру подяку робітникам Харківського дельфінарію «Немо» за приємний відпочинок.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Новобаварського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *