«Подолання насильства через примирення» — Інформація щодо діяльності громадських посередників

З 1 серпня 2017 року в м. Харкові розпочали свою діяльність громадські посередники, які пройшли навчання в рамках проекту «Подолання насильства через примирення». Даний проект реалізується Благодійною організацією «Благодійний фонд «Добробут України» в рамках діяльності Єдиної соціальної мережі за фінансової підтримки Харківської міської ради в партнерстві з ГО «Ла Страда-Україна» та Центром гендерної культури.

Набір громадських посередників було здійснено у квітні 2017 року. Конкурс проводився на засадах тестування, вмотивованості до вивчення та використання Ненасильницького спілкування.

Метою діяльності громадських посередників є виявлення постраждалих осіб від різних видів насильства, сприяння у вирішенні/мінімізації конфліктних стосунків та перенаправлення постраждалих осіб до суб’єктів надання соціальної, психологічної, медичної та правової допомоги у м. Харкові, надання психологічної та інформаційної допомоги особам з груп ризику.

Громадські посередники — це особи з активною життєвою позицією, які мають гарні комунікативні та соціальні навички, небайдужі до теми насильства та мають авторитет в певному середовище. Серед них є лідери громадських організацій, представники ЗМІ, викладачі навчальних закладів, психологи, юристи та активісти різних напрямків. Свої обов’язки вони будуть виконувати безпосередньо за місцем своєї діяльності.

В вересні 2017 року планується проведення круглого столу на якому будуть видані посвідчення громадських посередників та обговорена подальша діяльність та співпраця з іншими суб’єктами соціальної роботи.

Наступний набір громадських посередників планується в вересні місяці. Подробиці можна дізнатися за телефоном: 095-415-22-77 Вікторія Преображенська, керівник проекту, голова БО «БФ «Добробут України»

Джерело: Благодійна організація «Благодійний фонд «Добробут України»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *