В територіальному центрі Слобідського району завершено перший етап внутрішної оцінки якості соціальної послуги догляду вдома

В територіальному центрі Слобідського району завершено перший етап внутрішної оцінки якості соціальної послуги догляду вдома. З метою перевірки якості надання соціальних послуг члени комісії провели опитування 51 підопічного, що отримують послугу паліативного догляду

В ході бесіди було обговорено питання щодо задоволення індивідуальних потреб громадян, своєчасності та якості надання соціальних послуг. Особлива увага приділялась взаємовідносинам між соціальним робітником та підопічним, які будуються на принципах довіри, додержання конфіденційності та етики поведінки.

Заповнення анкет допомагає опрацьовувати результати проведення опитування, здійснювати самооцінку надання послуг соціальними робітниками та складати план заходів з покращення якості надання соціальної послуги паліативного догляду. За результатами цього моніторингу всі підопічні задоволені якістю та періодичністю надання соціальних послуг. Висловили подяку за надання психологічної, духовної та соціальної підтримки, організацію медичних послуг, допомогу у веденні домашнього господарства. Даний моніторинг проводиться щорічно для різних категорій осіб, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома.

Систематична внутрішня оцінка якості дозволяє постійно спостерігати зміни у стані отримувача соціальної послуги і своєчасно реагувати на проблеми підопічних.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Слобідського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *