Навчально-практичний семінар «Міжнародний та український досвід організації інклюзивного навчання для дітей з важкими порушеннями зору — правові та психолого-педагогічні засади»

ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (НАІУ) спільно з ГО «Харківський центр реабілітації молодих інвалідів та членів їх сімей «Право вибору» запрошують Вас взяти участь у Всеукраїнському з міжнародною участю навчально-практичному семінарі «Міжнародний та український досвід організації інклюзивного навчання для дітей з важкими порушеннями зору — правові та психолого-педагогічні засади», який відбудеться з 22 серпня по 24 серпня 2017 року на базі ГО ХЦРМІ «Право вибору» (розміщення у готелі «Sun Light» (адреса: готель «Sun Light», Україна, 61105 Харків, вул. Киргизька, 19-Б тел.: +38(057) 713-89-77, 703-16-85. Факс: +38 (057) 713-89-76).

Метою семінару є покращення якості життя сімей, які виховують дітей з важкими порушеннями зору та забезпечення права дітей на якісну освіту.

Під час семінару учасники ознайомляться з особливостями інклюзивного навчання, спрямованими на включення незрячих дітей у суспільство, виховання вміння знайти своє місце в житті, стати активними і успішними. Учасники зустрінуться з ведучими спеціалістами в галузі тифлопедагогіки, познайомляться як з міжнародним так і українським досвідом навчання незрячих дітей в системі інклюзивного навчання, зустрінуться з сім’ями, в яких діти навчаються в загальноосвітніх закладах. Батьки отримають правову та методичну допомогу щодо шляхів включення дитини в інклюзивне навчання.

До участі запрошуються батьки, вчителі, асистенти вчителя, громадські діячі.

Наші партнери: Асоціація тифлопедагогів України, Польська фундація «Арі Арі», МБФ «Українсько-німецька партнерська мережа»,

Семінар проводиться за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини в рамках проекту «Підвищення шансів на отримання освіти для молоді з порушеннями зору»»

В разі зацікавленості взяти участь у семінарі, просимо заповнити та направити анкету-заявку не пізніше 15:00 год.
12 серпня 2017 року на електронні адреси: pravovibora@ukr.net та office-naiu@ukr.net

Про підтвердження участі у заході буде повідомлено.

За додатковою інформацією звертатися:
— Бутенко Валентина Антонівна — 38(057)-721-29-39; 067-418-32-09 (голова Громадської організації «Право вибору» м. Харків);
— Гриб Олена Вікторівна (044)279-61-82 (Секретаріат НАІУ, м. Київ).

Організатори забезпечують зустріч учасників, харчування, компенсують вартість проїзних квитків, за умови наявності оригіналів проїзних документів відповідно до норм визначених законодавством, а саме:
— оригіналів проїзних документів,
— копії паспорту (1, 2, 10, 11 стор.),
— копії ідентифікаційного коду,
— копії пенсійного посвідчення (в разі наявності).

Джерело: Громадська організація «Право вибору»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *