Внутрішнє оцінювання якості соціальної послуги догляд вдома

Внутрішнє оцінювання
У Основ’янському територіальному центрі згідно із затвердженим графіком з 17.07.2017р. по 11.08.2017р. вдруге у цьому році проведено внутрішнє оцінювання якості соціальної послуги догляд вдома.

Спеціалісти відділення соціальної допомоги вдома, члени комісії, відвідали 50 отримувачів соціальної послуги, провели спостереження за наданням заходів та поспілкувались з підопічними. У ході бесіди обговорювалось наступне: відповідність потреб індивідуальному плану, обсяги, види та якість заходів, які надає соцробітник, своєчасність та періодичність їх виконання; сприяння у вирішенні проблемних питань; інформованість про послуги, що надає терцентр.

У розмові з отримувачами послуги розглядались аспекти психологічної підтримки, направленої на покращення психологічного та емоційного стану підопічного.

14.07.2017р. комісією з внутрішнього оцінювання підведені підсумки спостереження за наданням соціальної послуги та аналіз результатів опитування підопічних.

Згідно з таблицею (додаток 4 до наказу Мінсоцполітики від 13.11.2013р. № 760) визначені показники якості.

На засіданні складено план заходів з покращення якості надання соціальної послуги догляд вдома. Внутрішнє оцінювання якості соціальних послуг сприяє виявленню та вирішенню проблем, що стримують поліпшення рівня якості соціальних послуг, сприяє оптимізації роботи з надання соціальних послуг, подальшому підвищенню рівня професійної компетентності працівників.

Джерело: Територіальний центр надання соціальних послуг Основ’янського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *